Огданський Ігор

Освіта

Психолог. Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, педагогічний факультет, спеціальність «Психологія», спеціаліст (диплом з відзнакою). Гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер ВСППГП. Консультант по роботі з проблемами залежної поведінки. Сімейний консультант. Національний тренер АТТС (Addiction Technology Transfer Center).

Професійний досвід

• Регіональний супервізор проекту «Супервізія для психологів ВІЛ-сервісних організацій» Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні - з 2010 року.

• Регіональний супервізор проекту «Розбудова потенціалу з метою реалізації якісних гендерно-чутливих інтервенцій зі зменшення шкоди в Україні» - з 2016 року.

• Проведення тренінгів для державних установ, ГО, ВІЛ-сервісних організацій (психологів, соціальних працівників, керівників, менеджерів) - з 2005 року.

• Проведення індивідуальних та групових супервізій - з 2010 року.

• Проведення практичних занять за навчально-просвітницькою методикою «Рівний – Рівному» для старшокласників 2004 - 2008 роки.

• Індивідуальне психологічне консультування, групова психокорекційна робота з хімічно залежними та їхніми близькими - з 2006 року.

• Індивідуальна та групова робота, сімейне консультування з вимушеними мігрантами (ВПО), військовослужбовцями АТО 2015 - 2019 роки.

• Регіональний супервізор проекту «Інноваційна співпраця громадянського суспільства та системи охорони здоров'я для ефективного виявлення і лікування ВІЛ-інфекції в Україні» (на виконання складової частини проекту «HealthLink») - з 2018 року.

Професійне навчання

- Спеціалізація «Сучасна психотерапія залежної поведінки».

- TоT “Integration of current Science into Prevention and Treatment of Substance Use Disorders and Co-Occuring Conditions for Individuals with or at Risk of HIV”.

- Спеціалізація «Гештальт-терапія і системний підхід в роботі з сім’єю».

- Курси «Особливості надання соціально-медичних та соціальних послуг з використанням гендерно-чутливого підходу».

- TоT “Conflict Counselor for Internally Displaced People”.

- Тренінг «Теорія і практика надання психологічної допомоги особам, що постраждали від участі в бойових діях та їхнім сім’ям».

- Програма підготовки супервізорів МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Відгуки супервізантів

Работа супервизора очень впечатлила.Все на высшем уровне.Особенно знания психологии.Тема - дискриминация Вич положительных.Супервизор раскрыл техники общения с клиентами пострадавшими от дискриминации.
Супервизор раскрыл тему работы с клиентами в социально психологическом аспекте( сохранение дистанции,профилактика эмоционального выгорания). +++++
Супервизор разъяснил, как проводить работу с наркозависимыми клиентами.Дал необходимую информацию по консультированию созависимых.
Супервизор раскрыл тему ;"Раскрытие статуса и общение с клиентами".Информация актуальна.Оценка 5
Очень интересная информация. Все было доступно изложено.
Cупервизор провел телефонную консультацию на тему " Профилактика эмоционального выгорания у специалистов".Спасибо.
Профессионально, понятно, интересно... Получила много новой информации
Супервизор прояснил суть таких методик, как НМО.Также состоялась беседа на темы консультирования клиентов по этой методике.Оценка 5
Все дуже сподобалося.
Всё понравилось
Супервизия состоялась.Тема профилактика проф.выгорания.Техники, медитации, визуализации - все,что может помочь специалисту в работе с клиентами.Благодарю
Розглянули багато цікавих питань.
Выражаю благодарность Игорю за состоявшуюся супервизию.Спасибо за профессионализм.
Была проведена беседа на тему" Работа с созависимыми и зависимыми клиентами" Рассмотрены некоторые методики.Дана литература.
Спасибо большое за совместную плодотворную работу. Очень хороший супервизор
Отримав корисну інформацію, яка допоможе у роботі.
Дякую за супервізію та натхнення
Супервізія сподобалася, багато цікавих питань обговорювалося
Спасибо большое супервизору, получила новую очень интересную информацию для работы
Супервізія відбулась. Була корисною.
Були розглянуті усі питання, які мене цікавили.
Дуже сподобалося працювати з Ігорем Огданськім. Мы обговорювали сітуації , які виникають під час роботи з клієнтами, взаємовідносини в колективі і багато інших питань
Благодарю за профессионализм
Підчас супервізії, я отримала якісну та професійну допомогу
Спасибо. Все прошло качественно и плодотворно.
Розглянули питання взаємодії з колегами.
Все добре.
Спасибо за возможность открыто выражать свои эмоции
По вибраний темі,мені було надано професійну консультацію. Моя тема стосується моєї роботи.
Благодарна за искренность и советы.
Під час роботи з клієнтами виникають труднощі з мотиваціею. На супервізії обговорювали це питання, а також модель поведінки з клієнтами, які знаходяться в неадекватному стані
Спасибо за проведенную супервизию. Игорю удалось поднять жизненный тонус.Выросло желание профессионально расти и развиваться. Стала находить радость в профессии.
Під час супервізії обговорювали, як спілкуватись з клієнтами, як виставляти кордони при спілкуванні, як не піддаватися на маніпуляції, та багато іншого.
Все сподобалося. Дуже дякую супервізору, якій допоміг мені у складної ситуації.
Огромное спасибо за проявленную эмпатию и профессионализм
На супервізії обговорювали питання стигматизації, як спілкуватись з клієнтами, які вважають, що їх дискриминують, багато сітуацій, що виникають під час роботи. Дуже цікава і корисна інформація.
Сьогоднішня зустріч була для мене корисною. Було багато запитань по моїй роботі. І на цій супервізії я отримала відповідь на всі мої запитання. Та професійну пораду,що до роботи.
Огромное спасибо за профессионализм и вдохновение, которое черпала во время супервизий.
Тема була "Емоційне вигорання на роботі". Підчас супервізії з Онданським Ігорем,мій стан покращився. При допомозі супервізора було знайдено вихід з склавшоїся ситуації. Вдячна за професійною підтримку.
Супервізія відбулась. Тема була цікава і корисна. Отримала професійну відповідь на свої запитання та поради.
Дуже сподобалося, коли обговорювали вплив внутрішнього стану соц працівника на спілкування з клієнтами, як не перенести домашні проблеми на стосунки людьми, які оточують мене на роботі
Супер! Всі питання які мене хвилювали були профессійно та доступно роз'ясненні. Надані рекомендації та методична допомога. Надана порада щодо використання популярної літератури та посібників. 50 хвилин плідного діалогу. Дякую супервізору Огданському Ігору.
Обговорювали тему, не брати на себе всю відповідальність за кліента. Як мотивувати себе виходити на роботу, коли не платять зарплату. Дякую Ігорю за те, що він може вислухати і зрозуміти
Дякую за такій шикарний проект, як онлайн супервізія! Підчас роботи виникає багато гострих питань, ми працюемо з клиентами з девіантною поведінкою: як себе поводити, як консультувати, щоб кліенту було цікаво, як правильно мотивувати та багато іншого. Подяка Ігорю Огданському- було дуже цікаво і корисно з ним працювати. Він класний фахівець, з ним пріемно спілкуватись.
Обговорювалося питання кейменеджменту і мотиваціі в умовах карантину
Очень продуктивно, получила поддержку от профессионала
Обговорювали короновірусофобію, як змінилася робота з клієнтами в умовах карантину
Дякую, супервізія допомогла, є відповіді на турбуючі питання, буду втілювати в житті
Дуже сподобалась техника метафор, такождуже приемно,коли тебе розуміють та підтримують. Дякую.
Спабсибо за познавательную супервизию. Есть те кто на самом деле сложные темы делает простыми и интересными ,очень позитивно. Получила психологическую психологическую поддержку. Договорились о следующей встрече.
Мені дуже легко спілкуватись з Ігорем,дякую. Розбирали мотиваційне інтерв'ю, зрозуміла де робила помилки. Іноді відчуваю,що думки перескакуют з однієї теми на другу - і мене розуміють,допомагают системазувати.
Благодарна за такой ресурс как супервизии,это сильнейший инструмент для работы, помощь в решении сложных вопросов,и простые ответы на сложные вопросы. Супервизор был внимателен к деталям,что позволило получить ответы на заданные вопросы.И получить от супервизии больше чем ожидала. Игорь спасибо.
Супервізія підвищує настрій, зрозуміла,що психотерапія при гострій та хронічній смертельній хворобі потребує різного підхіду, потрібна і хворим і родичам.
Дуже плідно поспілкувались про потреби, на кожній супервізії завжди є щось собі у копілочку.
Я завжди добрий настрій після супервізії, бо є можливсть виговоритись. Розбирали мотиваційне інтерв'ю, тепер треба практикувати, а через неділю буду робити роботу над помилками. Дякую
Як завжди отримала заряд бадьорості. Вчусь мотиваційному інтерв'ю. Головне зрозуміти чогохоче паціент
Дякую за можливість зрозуміти, де роблю помилки
Дякую за підтримку. Дуже приемно знати,що можно підняти любе питання яке хвилює, обговорити ситуацію яка бентежить і завжди спрямують на питання над яким ти не замислювався, але це саме те, чого не вистачало. Дуже важливий проект дякую.
Дягуючи Ігорю, навчилась повідомляти погані новини, разом з цим не пропускати через себе.
Дякую за приклад керування диханням = керування емоціями
Дуже допомагає в систимазувати та спланувати
Дякую супер візору Ігорю, завжди надає приклад, дуже прости, який лежить на поверхні, який все роставить по місцях.
Мне очень нравятся метафоры, которые подбирает Игорь. Работа с пациентом - работа навигатора. Спасибо.
Дякую за підтримку в пошуку ключів.
Как обычно супер! Очень зацепило - "психологическое айкидо"
Спасибо, супервизору за профессионализм.
Спасибо Игорю , за ответы на сложные вопросы которые улучшают качество моей работы.
Спасибо Игорю за психологическую помощь,поддержку .
Спасибо, Игорь, за готовность помочь в моей проблеме. Мне сложно предоставлять услуги консультанта на украинском языке. Ступор и сопротивление, хотя язык понимаю, но писать и говорить сложно.
Спасибі, мій професійний рівень володіння мовою, зростає. Деякі речі, пов'язані з використанням української мови, робити простіше. Тривога знизилася.
Спасибо, получила профессиональные ответы на интересующие вопросы
Як завжди знайшла відповіді на свої питання, все просто та зрозуміло, є план дій. Дякую.
Спасибі, за допомогу і психологічну підтримку, в підготовці відеозвернення для реклами сайту хелп24
Чудовий початок.
Визначили основні питання, продовжуємо працювати.
Починаємо знаходити шляхи подолання певних проблем.
Все вдалось.
Супервізія допомагає, будемо працювати далі
Дякую, супервізія сподобалася, меня і це допоможе в роботі
Питання, які обговорювалися, знадобитися мені підчас роботи, дуже вчасно
Якісно проведена перша зустріч, супервізор професіонал
Повністю вирішений запит, із яким відбулося звернення
Супервизия дуже добре допомагає в роботі.

Розклад супервізій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02
03 04 05 06 07 08 09