Седих Сергій

Образование

• Харківський державний університет ім О.М. Горького (зараз Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна), спеціальність «Психолог».

• Курси на базі Ленінградського науково-дослідного психоневрологічного інститут ім. В. М. Бехтєрєва, кваліфікація «Медичний психолог».

Профессиональный опыт

19 років досвіду роботи у соціальній сфері:

• Голова правління Благодійної організації «Центр соціально-психологічної реабілітації «Зоря» (з 2005 року – дотепер).

• Психолог-дослідник у проекті «МІСТ», який проводить в Україні університет Джона Гопкінса, США (понад 14 років).

• Координатор проекту «Надання послуг зменшення шкоди для здоров’я дітей, які споживають наркотичні речовини: залучити тих, хто не отримує послуг» (5 років).

• Директор Центру реабілітації хімзалежних «Новий поворот» у рамках спільного проекту БО «ЦСПР «Зоря» та БО «Світло надії» (9 років).

• Розробка та проведення двох етапів тренінгу „Соціальна робота з наркозалежними та ЛЖВ (люди, які живуть з ВІЛ)» за запитом громадських організацій.

• Психолог дитячо-підліткового відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. О.Ф. Мальцева (17 років).

Профессиональное обучение

• Навчання на тренінгах і семінарах з питань профілактики ВІЛ/СНІДу, реабілітації/ресоціалізації, профілактики наркозалежності, догляду та підтримки ЛЖВ, зменшення шкоди від вживання наркотиків.

• Тримісячне стажування в США по програмі SABIT. За результатами написано посібник «Пособие по организации и работе лечебно-реабилитационного центра для больных алкоголизмом и наркоманией на основе программы «12 Шагов».

Отзывы супервизантов

Досвід індивідуальної супервізії отримав вперше. Зміг поділитись почуттями, що виникають в процесі роботи, отримав підтримку, мені було запропоновано кілька інструментів для кращого розуміння ситуації, себе та оточуючих. Під супервізії отримав можливість поглянути на деякі робочі та особисті ситуації з іншого боку. Дуже вдячний Сергію Миколайовичу за проведену супервізію, а Альянсу за надану можливість.
Дуже сподобалась супервізія. Обговорили питання про методи роботи з важкими клієнтами. Є бажання проходити супервізію на постійній основі у даного супервізора.
Відповіді отримала
Супервізія відбулася,отримала відповіді на всі свої запитання.Скористаюся порадами щодо вирішення проблем.Буду чекати наступної супервізії.
Супер!!!
Большое спасибо Сергею Николаевичу. В голове разложилось по полочкам, как лучше поступить в моей ситуации. Очень понравилось. И на душе полегчало...
Дякую. Дуже професійно. Буду використовувати набуті знання.
Отримала величезне задоволення від спілкування. До нових зустрічей.
Спасибо большое Сергею Николаевичу! В голове "все раскладывается по полочкам", все проблемы уже воспринимаются по-другому. СПАСИБО!
Дякую. Чудова супервізія. Отримала потрібну інформацію та підтримку.
Моє питання стосувалося роботи з клієнтом із залежністю. Отримав відповіді на всі поставлені мною запитання. Результатами роботи задоволений.
Все було супер, отримав підтримку, поділився труднощами, що виникають в роботі з клієнтами у зв'язку з карантинними заходами, отримав інструменти по зменшенню тривоги. Дякую!!!
Огромное спасибо Сергею Николаевичу! Посмотрела на ситуацию с другой стороны. Жизнь продолжается!
Спасибо большое, Вы помогаете в это нелегкое для всех время. После Ваших консультаций хочется жить и работать дальше. Вы - профессионал с большой буквы!
Спасибо,Сергей за возможность открыто выражать свои чувства. Обязательно выполню Ваши рекомендации.
Чудовий спеціаліст! В разі виникнення проблем або запитань вже не перший раз звертаюсь саме до нього. Професійно, зрозуміло, делікатно. Дякую!
Дякую за корисні поради щодо робочих питань!
Благодарю за помощь,в решении сложной конфликтной ситуации.
Отримала рекомендації по роботі та особливостям спілкування з пацієнтами в умовах пандемії COVID-19.
Щиро вдячна! Все досткпно і зрозуміло!
Спасибо за возможность посмотреть на проблему под другим углом.
Сергій Миколайович мотивує по справжньому працювати над собою та над моїми стосунками з іншими людьми. Його поради завжди слушні не тільки для роботи, але й в родині. Дуже дякую!
Фахові поради, уважний і тактовний супервізор. Дякую за підтримку і науку!
Спасибо за високий рівень фаховості,рефлексію та емпатію. Дякую за натхнення яке отримала
Ми обговорили важливі моменти в роботі з проблемами адиктивної поведінки (вживання психостимуляторів). Зокрема, мова йшла про підтримку рамок в роботі із клієнтом з проблемами залежності від ПАР, а також про формування клієнт-терапевтичного альянсу.
В период новой реальности обусловленными карантинными мерами и психологической напряжённости, очень полезно было пройти супервизию у данного специалиста.
Благодарю за квалифицированную помощь! Получила конструктивные рекомендации по своему вопросу ,а так же " инструменты" для решения сложной ситуации и устранения последствий ,к которым она привела.
В процессе супервизии были получены конструктивные рекомендации касательно работы с трудными клиентами, а так же проговорены и разобраны различные техники работы для повышения результативности консультативных отношений.
Хочу выразить благодарность за профессиональную консультацию. Я поняла в каком направлении мне надо двигаться и что для меня важно в данный момент.
Суперлізі надала натхнення у роботі! Отримала відповіді на запитання, що виникли під час роботи з клієнтами.
Супервізія надала наснаги і сил у роботі! Розібрали складні ситуації і вихід з них
Супервізія пройшла на одному диханні. Отримав цікавий досвід, підтримку.
Обсуждены проблемы консультанта, получены ответы на все заданные вопросы. Хорошее настроение, хочется работать дальше. Спасибо большое.
В ході сепервізійного сеансу отримано корисні рекомендації для роботи з клієнтами, які перебувають в конфлікті з законом а режимі онлайн. Буду практично застосовувати їх в роботі. Думаю результати впровадження обговорити з супервізором в подальшому
Я вдячна тому, що дізналась про таку послугу де ти маєш можливість онлайн отримати допомогу, консультацію, рекомендації, спеціаліста якого ти сам обрав та з яким тобі безпечно. Для мене дуже важливо довіряти щоб відкритися і дана допомога була корисною та продуктивною! На сьогодні я потребувала допомоги бо працюю в такій сфері яка пов‘язана з постійним спілкуванням з людьми і дуже різними! Я отримала дуже корисні рекомендації які буду виконувати і надалі комуні куватиму з Сергійом Миколайовичем! Дякую!!!!!
Добре, що на сьогодні появилися такі послуги і ти можеш отримати допомогу, рекомендації, спілкування зі спеціалістами яких ти потребуєш! Мені дуже допомагають наші зустрічі з Седих Сергієм Миколайовичем! Я навіть рекомендую своїм знайомим з якими працюю!
Социальная работа энерго затратна и не только с клиентами, но и с коллегами. Очень важно проговорить было какие то вещи, которые мешаю качественно работать и увидеть со стороны то что сам не в состоянии.
Кожна супервізія для мене це подія! Я чекаю кожну нашу зустріч! Я можу виголосити все, що хочу і отримати потрібну мені рекомендацію, яка мені в користь. Потрібно навчитися користуватися рекомендаціями, що я зараз і роблю бо розумію, що мені це потрібно!
Супер, супервизия)
Очень довольна по итогам супервизии. Еще предоставлено задание. Также запланировано следующую супервизию через неделю
Как оказалось профессиональное выгорание это может быть и даже не важно, что ты любишь свою работу! Я всегда считала, что если человек любит работу он должен быть счастлив, но профессиональное выгорание разрушило мою идеальную картинку! И носу сказать, что нужно вовремя обращаться к профессионалам за помощью потому как потом может быть поздно! Вот я обратилась и сейчас понимаю точно, что хорошо, что я обратилась ща помощью! Нужно и важно разобрать в чем причина выгорания и мы сейчас это делаем, мне легче с профессионалом и круто, что есть площадка для помощи, что не нужно бежать, ехать куда-то, а вышел на связь и общайся…
Дуже Вам дякую! Ви професіонал у своїй справі.
Отличное общение, которое вдохновляет и помогает по новому посмотреть на те самые вещи. Очень нужные и важные советы. Очень признательна супервизору
Суперавізія відбулася були питання взаємодії з клієнтами ,я повністю задоволена результатом.
Спасибо за такую возможность! Конструктивно, позитивно и очень результативно.
Спасибо Сергею Николаевичу за помощь! Мы разбираем те моменты которые для меня важны! Я получила рекомендации, домашнее задание и буду стараться их выполнять!
Я вдячна за можливість онлайн с професіоналом пропрацювати всі свої питання по професійному вигоранню. Бачу результат, відчуваю навіть і це надихає. Всі рекомендації буду виконувати
Супервизору СПАСИБО за возможность быть услышанной, за обратную связь относительно сложной ситуации
Дуже сподобалась супервізія. Отримала відповіді на питання, що мене непокоїли і поради по самовдосконаленню. Відчула оптимізм і покращення настрою та більше впевненості в собі. хочу продовжити роботу з цим же психологом. Велика подяка організаторам за таку допомогу.
Супервизия состоялась. Спасибо за возможность увидеть ситуацию с разных сторон.
Все прошло на высшем уровне, больше спасибо Сергею Николаевичу за тему профессиональное выгорание не
Очень внимательный супервизор, благодарность за безоценочное отношение и моменты вдохновения после супервизии
Після супервізії відчула прилив сил.
В такій сфері якій я працюю вигорання має місце бути, та й іншіх професіях теж напевно! Та я дуже вдячна за таку площадку де я підібравши собі спеціаліста маю змогу отримати допомогу, отримати рекоменлації з якими я маю змогу пропрацювати свою проблему! Дякую!
Мне было легко общятся, и я для себя сделала некоторые выводы. Спасибо вам Сергей Николаевич. Жду следующей супервизии.
Супервізія вийшла на 100 балів
Супервизия состоялась на 1000 процентов.Благодарю!
Складно людині зрозуміти, що настало вигорання професійне, мені так точно! І я дуже вдячна, що маю змогу отримати кваліфіковані рекомендації від Сергія Миколаевича, бо на сьогодні мені потрібна допомога, а сьогодні поговорив зі мною я справді почуваюсь краще бо я не сама і маю підтримку! Дякую!
Мне было легко разговаривать. Я сделала некоторые выводы и поняла,что жизнь может наладится. Спасибо вам Сергей Николаевич.
Разобраться в сложных для меня ситуациях, показать вид с другой стороны можете только Вы Сергей Николаевич. Уже не первый раз замечаю, что проходит 10 минут консультации и я уже с юмором смотрю на то, что меня только-что бесило.
Супервизия прошла успешно я получила ответы на свои вопросы.Браво супервизору?
Спасибо за работу со смой Сергей Николаевич! Вы профессионал своего дела, я прошла очень огромное профессиональное выгорание, но получила помощь, рекомендации и сейчас я восстановилась.
Все было понятно. По общалась с вами стало легче. Спасибо, вам Сергей Николаевич.
Спасибо за Ваш драгоценный опыт!
Отримала консультацію з приводу стигми та дискримінації
Супервизия прошла успешно все вопросы были решены.Респект супервизору.
Спасибо, Сергей Николаевич, что помогаете мне.
Спасибо, за доступно обговореную тему.
Как всегда супервизия прошла СУПЕР!Были обговорены и разеснены рабочие моменты . Большая Благодарность Сергею Николаевичу !
Большое вам спасибо за поддержку.
Спасибо за квалифицированную консультацию.
Спасибо, вам Сергей Николаевич. Ваши советы впечатляют и помогают.
Супервизия состоялась, вопросы которые были неостались без ответа.Большая Благодарность Сергею Николаевичу он крутой психолог !
Супервизия прошла на отлично!
Мені тяжко було признати, що мені потрібна допомога та добре, що я все ж зрозумів та звернувся. Дякую за надані рекомендіції, підготовка до наступної зустрічі розпочалася мною
Спасибо, Сергею Николаевичу. Я получаю от вас ценные советы и рекомендации.
Супервизия состоялась я получила на все свои вопросы.Браво супервизору!
Змін хочуть усі та для того щоб змінитися чи змінити щось в собі потрібно працювати над собою. Та праця над собою зі спеціалістом це набагато ефективніше. Дякую Сергію Миколайовичу , за ваш професіоналізм!

Расписание супервизий

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30
Супервизий: 5
31
Супервизий: 6
01
Супервизий: 5
02
Супервизий: 4
03
Супервизий: 3
04
Супервизий: 5
05
Супервизий: 4
06
Супервизий: 5
07
Супервизий: 4
08
Супервизий: 3
09
Супервизий: 1
10
Супервизий: 3
11
Супервизий: 5
12
Супервизий: 4
13
Супервизий: 5
14
Супервизий: 3
15
Супервизий: 5
16
Супервизий: 3
17
Супервизий: 5
18
Супервизий: 5
19
Супервизий: 4
20
Супервизий: 4
21
Супервизий: 5
22
Супервизий: 4
23
Супервизий: 4
24
Супервизий: 3
25
Супервизий: 7
26
Супервизий: 4
27
Супервизий: 5
28
Супервизий: 5
29
Супервизий: 5
30
Супервизий: 5
01
Супервизий: 5
02
Супервизий: 5
03
Супервизий: 5
04
Супервизий: 5
05 06 07 08 09 10