Седих Сергій

Освіта

• Харківський державний університет ім О.М. Горького (зараз Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна), спеціальність «Психолог».

• Курси на базі Ленінградського науково-дослідного психоневрологічного інститут ім. В. М. Бехтєрєва, кваліфікація «Медичний психолог».

Професійний досвід

19 років досвіду роботи у соціальній сфері:

• Голова правління Благодійної організації «Центр соціально-психологічної реабілітації «Зоря» (з 2005 року – дотепер).

• Психолог-дослідник у проекті «МІСТ», який проводить в Україні університет Джона Гопкінса, США (понад 14 років).

• Координатор проекту «Надання послуг зменшення шкоди для здоров’я дітей, які споживають наркотичні речовини: залучити тих, хто не отримує послуг» (5 років).

• Директор Центру реабілітації хімзалежних «Новий поворот» у рамках спільного проекту БО «ЦСПР «Зоря» та БО «Світло надії» (9 років).

• Розробка та проведення двох етапів тренінгу „Соціальна робота з наркозалежними та ЛЖВ (люди, які живуть з ВІЛ)» за запитом громадських організацій.

• Психолог дитячо-підліткового відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. О.Ф. Мальцева (17 років).

Професійне навчання

• Навчання на тренінгах і семінарах з питань профілактики ВІЛ/СНІДу, реабілітації/ресоціалізації, профілактики наркозалежності, догляду та підтримки ЛЖВ, зменшення шкоди від вживання наркотиків.

• Тримісячне стажування в США по програмі SABIT. За результатами написано посібник «Пособие по организации и работе лечебно-реабилитационного центра для больных алкоголизмом и наркоманией на основе программы «12 Шагов».

Відгуки супервізантів

Досвід індивідуальної супервізії отримав вперше. Зміг поділитись почуттями, що виникають в процесі роботи, отримав підтримку, мені було запропоновано кілька інструментів для кращого розуміння ситуації, себе та оточуючих. Під супервізії отримав можливість поглянути на деякі робочі та особисті ситуації з іншого боку. Дуже вдячний Сергію Миколайовичу за проведену супервізію, а Альянсу за надану можливість.
Дуже сподобалась супервізія. Обговорили питання про методи роботи з важкими клієнтами. Є бажання проходити супервізію на постійній основі у даного супервізора.
Відповіді отримала
Супервізія відбулася,отримала відповіді на всі свої запитання.Скористаюся порадами щодо вирішення проблем.Буду чекати наступної супервізії.
Супер!!!
Большое спасибо Сергею Николаевичу. В голове разложилось по полочкам, как лучше поступить в моей ситуации. Очень понравилось. И на душе полегчало...
Дякую. Дуже професійно. Буду використовувати набуті знання.
Отримала величезне задоволення від спілкування. До нових зустрічей.
Спасибо большое Сергею Николаевичу! В голове "все раскладывается по полочкам", все проблемы уже воспринимаются по-другому. СПАСИБО!
Дякую. Чудова супервізія. Отримала потрібну інформацію та підтримку.
Моє питання стосувалося роботи з клієнтом із залежністю. Отримав відповіді на всі поставлені мною запитання. Результатами роботи задоволений.
Все було супер, отримав підтримку, поділився труднощами, що виникають в роботі з клієнтами у зв'язку з карантинними заходами, отримав інструменти по зменшенню тривоги. Дякую!!!
Огромное спасибо Сергею Николаевичу! Посмотрела на ситуацию с другой стороны. Жизнь продолжается!
Спасибо большое, Вы помогаете в это нелегкое для всех время. После Ваших консультаций хочется жить и работать дальше. Вы - профессионал с большой буквы!
Спасибо,Сергей за возможность открыто выражать свои чувства. Обязательно выполню Ваши рекомендации.
Чудовий спеціаліст! В разі виникнення проблем або запитань вже не перший раз звертаюсь саме до нього. Професійно, зрозуміло, делікатно. Дякую!
Дякую за корисні поради щодо робочих питань!
Благодарю за помощь,в решении сложной конфликтной ситуации.
Отримала рекомендації по роботі та особливостям спілкування з пацієнтами в умовах пандемії COVID-19.
Щиро вдячна! Все досткпно і зрозуміло!
Спасибо за возможность посмотреть на проблему под другим углом.
Сергій Миколайович мотивує по справжньому працювати над собою та над моїми стосунками з іншими людьми. Його поради завжди слушні не тільки для роботи, але й в родині. Дуже дякую!
Фахові поради, уважний і тактовний супервізор. Дякую за підтримку і науку!
Спасибо за високий рівень фаховості,рефлексію та емпатію. Дякую за натхнення яке отримала
Ми обговорили важливі моменти в роботі з проблемами адиктивної поведінки (вживання психостимуляторів). Зокрема, мова йшла про підтримку рамок в роботі із клієнтом з проблемами залежності від ПАР, а також про формування клієнт-терапевтичного альянсу.
В период новой реальности обусловленными карантинными мерами и психологической напряжённости, очень полезно было пройти супервизию у данного специалиста.
Благодарю за квалифицированную помощь! Получила конструктивные рекомендации по своему вопросу ,а так же " инструменты" для решения сложной ситуации и устранения последствий ,к которым она привела.
В процессе супервизии были получены конструктивные рекомендации касательно работы с трудными клиентами, а так же проговорены и разобраны различные техники работы для повышения результативности консультативных отношений.
Хочу выразить благодарность за профессиональную консультацию. Я поняла в каком направлении мне надо двигаться и что для меня важно в данный момент.
Суперлізі надала натхнення у роботі! Отримала відповіді на запитання, що виникли під час роботи з клієнтами.
Супервізія надала наснаги і сил у роботі! Розібрали складні ситуації і вихід з них
Супервізія пройшла на одному диханні. Отримав цікавий досвід, підтримку.
Обсуждены проблемы консультанта, получены ответы на все заданные вопросы. Хорошее настроение, хочется работать дальше. Спасибо большое.
В ході сепервізійного сеансу отримано корисні рекомендації для роботи з клієнтами, які перебувають в конфлікті з законом а режимі онлайн. Буду практично застосовувати їх в роботі. Думаю результати впровадження обговорити з супервізором в подальшому
Я вдячна тому, що дізналась про таку послугу де ти маєш можливість онлайн отримати допомогу, консультацію, рекомендації, спеціаліста якого ти сам обрав та з яким тобі безпечно. Для мене дуже важливо довіряти щоб відкритися і дана допомога була корисною та продуктивною! На сьогодні я потребувала допомоги бо працюю в такій сфері яка пов‘язана з постійним спілкуванням з людьми і дуже різними! Я отримала дуже корисні рекомендації які буду виконувати і надалі комуні куватиму з Сергійом Миколайовичем! Дякую!!!!!

Розклад супервізій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31
Супервізій: 3
01
Супервізій: 3
02
Супервізій: 3
03
Супервізій: 3
04
Супервізій: 3
05
Супервізій: 5
06
Супервізій: 4
07
Супервізій: 3
08
Супервізій: 3
09
Супервізій: 3
10
Супервізій: 1
11
Супервізій: 1
12
Супервізій: 1
13
Супервізій: 4
14
Супервізій: 3
15
Супервізій: 3
16
Супервізій: 3
17
Супервізій: 3
18
Супервізій: 1
19
Супервізій: 3
20
Супервізій: 3
21
Супервізій: 2
22 23 24 25
Супервізій: 2
26
Супервізій: 4
27
Супервізій: 4
28
Супервізій: 2
29 30 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11