Седих Сергій

Освіта

• Харківський державний університет ім О.М. Горького (зараз Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна), спеціальність «Психолог».

• Курси на базі Ленінградського науково-дослідного психоневрологічного інститут ім. В. М. Бехтєрєва, кваліфікація «Медичний психолог».

Професійний досвід

19 років досвіду роботи у соціальній сфері:

• Голова правління Благодійної організації «Центр соціально-психологічної реабілітації «Зоря» (з 2005 року – дотепер).

• Психолог-дослідник у проекті «МІСТ», який проводить в Україні університет Джона Гопкінса, США (понад 14 років).

• Координатор проекту «Надання послуг зменшення шкоди для здоров’я дітей, які споживають наркотичні речовини: залучити тих, хто не отримує послуг» (5 років).

• Директор Центру реабілітації хімзалежних «Новий поворот» у рамках спільного проекту БО «ЦСПР «Зоря» та БО «Світло надії» (9 років).

• Розробка та проведення двох етапів тренінгу „Соціальна робота з наркозалежними та ЛЖВ (люди, які живуть з ВІЛ)» за запитом громадських організацій.

• Психолог дитячо-підліткового відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. О.Ф. Мальцева (17 років).

Професійне навчання

• Навчання на тренінгах і семінарах з питань профілактики ВІЛ/СНІДу, реабілітації/ресоціалізації, профілактики наркозалежності, догляду та підтримки ЛЖВ, зменшення шкоди від вживання наркотиків.

• Тримісячне стажування в США по програмі SABIT. За результатами написано посібник «Пособие по организации и работе лечебно-реабилитационного центра для больных алкоголизмом и наркоманией на основе программы «12 Шагов».

Відгуки супервізантів

Досвід індивідуальної супервізії отримав вперше. Зміг поділитись почуттями, що виникають в процесі роботи, отримав підтримку, мені було запропоновано кілька інструментів для кращого розуміння ситуації, себе та оточуючих. Під супервізії отримав можливість поглянути на деякі робочі та особисті ситуації з іншого боку. Дуже вдячний Сергію Миколайовичу за проведену супервізію, а Альянсу за надану можливість.
Дуже сподобалась супервізія. Обговорили питання про методи роботи з важкими клієнтами. Є бажання проходити супервізію на постійній основі у даного супервізора.
Відповіді отримала
Супервізія відбулася,отримала відповіді на всі свої запитання.Скористаюся порадами щодо вирішення проблем.Буду чекати наступної супервізії.
Супер!!!
Большое спасибо Сергею Николаевичу. В голове разложилось по полочкам, как лучше поступить в моей ситуации. Очень понравилось. И на душе полегчало...
Дякую. Дуже професійно. Буду використовувати набуті знання.
Отримала величезне задоволення від спілкування. До нових зустрічей.
Спасибо большое Сергею Николаевичу! В голове "все раскладывается по полочкам", все проблемы уже воспринимаются по-другому. СПАСИБО!
Дякую. Чудова супервізія. Отримала потрібну інформацію та підтримку.
Моє питання стосувалося роботи з клієнтом із залежністю. Отримав відповіді на всі поставлені мною запитання. Результатами роботи задоволений.
Все було супер, отримав підтримку, поділився труднощами, що виникають в роботі з клієнтами у зв'язку з карантинними заходами, отримав інструменти по зменшенню тривоги. Дякую!!!
Огромное спасибо Сергею Николаевичу! Посмотрела на ситуацию с другой стороны. Жизнь продолжается!
Спасибо большое, Вы помогаете в это нелегкое для всех время. После Ваших консультаций хочется жить и работать дальше. Вы - профессионал с большой буквы!
Спасибо,Сергей за возможность открыто выражать свои чувства. Обязательно выполню Ваши рекомендации.
Чудовий спеціаліст! В разі виникнення проблем або запитань вже не перший раз звертаюсь саме до нього. Професійно, зрозуміло, делікатно. Дякую!
Дякую за корисні поради щодо робочих питань!
Благодарю за помощь,в решении сложной конфликтной ситуации.
Отримала рекомендації по роботі та особливостям спілкування з пацієнтами в умовах пандемії COVID-19.
Щиро вдячна! Все досткпно і зрозуміло!
Спасибо за возможность посмотреть на проблему под другим углом.
Сергій Миколайович мотивує по справжньому працювати над собою та над моїми стосунками з іншими людьми. Його поради завжди слушні не тільки для роботи, але й в родині. Дуже дякую!
Фахові поради, уважний і тактовний супервізор. Дякую за підтримку і науку!
Спасибо за високий рівень фаховості,рефлексію та емпатію. Дякую за натхнення яке отримала
Ми обговорили важливі моменти в роботі з проблемами адиктивної поведінки (вживання психостимуляторів). Зокрема, мова йшла про підтримку рамок в роботі із клієнтом з проблемами залежності від ПАР, а також про формування клієнт-терапевтичного альянсу.
В период новой реальности обусловленными карантинными мерами и психологической напряжённости, очень полезно было пройти супервизию у данного специалиста.
Благодарю за квалифицированную помощь! Получила конструктивные рекомендации по своему вопросу ,а так же " инструменты" для решения сложной ситуации и устранения последствий ,к которым она привела.
В процессе супервизии были получены конструктивные рекомендации касательно работы с трудными клиентами, а так же проговорены и разобраны различные техники работы для повышения результативности консультативных отношений.
Хочу выразить благодарность за профессиональную консультацию. Я поняла в каком направлении мне надо двигаться и что для меня важно в данный момент.
Суперлізі надала натхнення у роботі! Отримала відповіді на запитання, що виникли під час роботи з клієнтами.
Супервізія надала наснаги і сил у роботі! Розібрали складні ситуації і вихід з них
Супервізія пройшла на одному диханні. Отримав цікавий досвід, підтримку.
Обсуждены проблемы консультанта, получены ответы на все заданные вопросы. Хорошее настроение, хочется работать дальше. Спасибо большое.
В ході сепервізійного сеансу отримано корисні рекомендації для роботи з клієнтами, які перебувають в конфлікті з законом а режимі онлайн. Буду практично застосовувати їх в роботі. Думаю результати впровадження обговорити з супервізором в подальшому
Я вдячна тому, що дізналась про таку послугу де ти маєш можливість онлайн отримати допомогу, консультацію, рекомендації, спеціаліста якого ти сам обрав та з яким тобі безпечно. Для мене дуже важливо довіряти щоб відкритися і дана допомога була корисною та продуктивною! На сьогодні я потребувала допомоги бо працюю в такій сфері яка пов‘язана з постійним спілкуванням з людьми і дуже різними! Я отримала дуже корисні рекомендації які буду виконувати і надалі комуні куватиму з Сергійом Миколайовичем! Дякую!!!!!
Добре, що на сьогодні появилися такі послуги і ти можеш отримати допомогу, рекомендації, спілкування зі спеціалістами яких ти потребуєш! Мені дуже допомагають наші зустрічі з Седих Сергієм Миколайовичем! Я навіть рекомендую своїм знайомим з якими працюю!
Социальная работа энерго затратна и не только с клиентами, но и с коллегами. Очень важно проговорить было какие то вещи, которые мешаю качественно работать и увидеть со стороны то что сам не в состоянии.
Кожна супервізія для мене це подія! Я чекаю кожну нашу зустріч! Я можу виголосити все, що хочу і отримати потрібну мені рекомендацію, яка мені в користь. Потрібно навчитися користуватися рекомендаціями, що я зараз і роблю бо розумію, що мені це потрібно!
Супер, супервизия)
Очень довольна по итогам супервизии. Еще предоставлено задание. Также запланировано следующую супервизию через неделю
Как оказалось профессиональное выгорание это может быть и даже не важно, что ты любишь свою работу! Я всегда считала, что если человек любит работу он должен быть счастлив, но профессиональное выгорание разрушило мою идеальную картинку! И носу сказать, что нужно вовремя обращаться к профессионалам за помощью потому как потом может быть поздно! Вот я обратилась и сейчас понимаю точно, что хорошо, что я обратилась ща помощью! Нужно и важно разобрать в чем причина выгорания и мы сейчас это делаем, мне легче с профессионалом и круто, что есть площадка для помощи, что не нужно бежать, ехать куда-то, а вышел на связь и общайся…
Дуже Вам дякую! Ви професіонал у своїй справі.
Отличное общение, которое вдохновляет и помогает по новому посмотреть на те самые вещи. Очень нужные и важные советы. Очень признательна супервизору
Суперавізія відбулася були питання взаємодії з клієнтами ,я повністю задоволена результатом.
Спасибо за такую возможность! Конструктивно, позитивно и очень результативно.
Спасибо Сергею Николаевичу за помощь! Мы разбираем те моменты которые для меня важны! Я получила рекомендации, домашнее задание и буду стараться их выполнять!
Я вдячна за можливість онлайн с професіоналом пропрацювати всі свої питання по професійному вигоранню. Бачу результат, відчуваю навіть і це надихає. Всі рекомендації буду виконувати
Супервизору СПАСИБО за возможность быть услышанной, за обратную связь относительно сложной ситуации
Дуже сподобалась супервізія. Отримала відповіді на питання, що мене непокоїли і поради по самовдосконаленню. Відчула оптимізм і покращення настрою та більше впевненості в собі. хочу продовжити роботу з цим же психологом. Велика подяка організаторам за таку допомогу.
Супервизия состоялась. Спасибо за возможность увидеть ситуацию с разных сторон.
Все прошло на высшем уровне, больше спасибо Сергею Николаевичу за тему профессиональное выгорание не
Очень внимательный супервизор, благодарность за безоценочное отношение и моменты вдохновения после супервизии
Після супервізії відчула прилив сил.
В такій сфері якій я працюю вигорання має місце бути, та й іншіх професіях теж напевно! Та я дуже вдячна за таку площадку де я підібравши собі спеціаліста маю змогу отримати допомогу, отримати рекоменлації з якими я маю змогу пропрацювати свою проблему! Дякую!
Мне было легко общятся, и я для себя сделала некоторые выводы. Спасибо вам Сергей Николаевич. Жду следующей супервизии.
Супервізія вийшла на 100 балів
Супервизия состоялась на 1000 процентов.Благодарю!
Складно людині зрозуміти, що настало вигорання професійне, мені так точно! І я дуже вдячна, що маю змогу отримати кваліфіковані рекомендації від Сергія Миколаевича, бо на сьогодні мені потрібна допомога, а сьогодні поговорив зі мною я справді почуваюсь краще бо я не сама і маю підтримку! Дякую!
Мне было легко разговаривать. Я сделала некоторые выводы и поняла,что жизнь может наладится. Спасибо вам Сергей Николаевич.
Разобраться в сложных для меня ситуациях, показать вид с другой стороны можете только Вы Сергей Николаевич. Уже не первый раз замечаю, что проходит 10 минут консультации и я уже с юмором смотрю на то, что меня только-что бесило.
Супервизия прошла успешно я получила ответы на свои вопросы.Браво супервизору?
Спасибо за работу со смой Сергей Николаевич! Вы профессионал своего дела, я прошла очень огромное профессиональное выгорание, но получила помощь, рекомендации и сейчас я восстановилась.
Все было понятно. По общалась с вами стало легче. Спасибо, вам Сергей Николаевич.
Спасибо за Ваш драгоценный опыт!
Отримала консультацію з приводу стигми та дискримінації
Супервизия прошла успешно все вопросы были решены.Респект супервизору.
Спасибо, Сергей Николаевич, что помогаете мне.
Спасибо, за доступно обговореную тему.
Как всегда супервизия прошла СУПЕР!Были обговорены и разеснены рабочие моменты . Большая Благодарность Сергею Николаевичу !
Большое вам спасибо за поддержку.
Спасибо за квалифицированную консультацию.
Спасибо, вам Сергей Николаевич. Ваши советы впечатляют и помогают.
Супервизия состоялась, вопросы которые были неостались без ответа.Большая Благодарность Сергею Николаевичу он крутой психолог !
Супервизия прошла на отлично!
Мені тяжко було признати, що мені потрібна допомога та добре, що я все ж зрозумів та звернувся. Дякую за надані рекомендіції, підготовка до наступної зустрічі розпочалася мною
Спасибо, Сергею Николаевичу. Я получаю от вас ценные советы и рекомендации.
Супервизия состоялась я получила на все свои вопросы.Браво супервизору!
Змін хочуть усі та для того щоб змінитися чи змінити щось в собі потрібно працювати над собою. Та праця над собою зі спеціалістом це набагато ефективніше. Дякую Сергію Миколайовичу , за ваш професіоналізм!
Змістовна супервізія! Обговорено причини механізми та засоби запобігання пррфесійного вигорання.
Дуже чудово що є такий ресурс.
Я не дуже вмію писати коментарі, та дякувати вмію. Дякую за таку платформу, дякую за спеціаліста, які професіонали своєї справи!
Все вопросы по теме мативационное тестирование были проработаны и Регины.Большое спасибо все было супер!
Спасибо. Увидела решение ситуации с другой стороны
Дякую! Мені дуже подобається!
Спасибо, Сергею Николаевичу и Альянсу. За ту помощь какую вы даёте!
Я вижу результат роботы с супервизором и это вдохновляет на будущее, на новые достижения и… Спасибо за профессиональную работу со мной!
Супервизия состоялась все вопросы были решены рабочие моменты проработаны.Огромное спасибо Сергею Николаевичу.
Дякую , було уже корисно
Вдячна за супервізію! Все розклалось по поличкам. З нетерпінням очікую наступної розмови!
Большое спасибо за психолога
Спасибо вам Сергей Николаевич за помощь.
Чудово поспілкувались з супервізором, обговорили особливості роботи з співзалежністю, отримала ціні рекомендаціх та новий досвід.
Спасибо за ещё один навык который я смогу применять в общении со своими клиентами, людьми с которыми я работаю! Буду применять! Очень хочу обучаться дальше!
Мені дуже сподобалося, дякую!
Дякую! Вирішено багато питань.
Супервизия прошла хорошо. Благодарю.
Була в жахливо стані перед супервізією. Після супервізії - відчула себе феніксом, що вже майже переродився. Ще залишилось виконати декілька рекомендацій супервізора і все, тоді я точно повстану із пламені. Дякую!
Дуже сподобалося! Дякую!
Дякую за мотиваційну консультацію, за оекомендації, які є дієвими!
Все було чудово! Дуже дякую!
Дуже сподобалося! Дякую!
Супервизия состоялась все вопросы были решены и проработаны.Благодарю Седых Сергея Николаевича!
Супервизия, прошла как всегда на 5!
Все чудово! Дуже дякую. Осінь - складний період, і не знаю як би я з ним справилась, якби не було супервізії.
Я дуже вдячна, бо супервізія з Сергієм Миколайовичем, я маю дуже гарний досвід, маю дуже корисні рекомендацї, якими я користуюся.
Сергей Николаевич как всегда помог решить проблему! Спасибо!
Я в захваті від супервізії з п.Сергієм і щиро дякую за це!
Дуже сподобалося! Дякую!
Чудовий професійний консультант. Дякую Альянсу за можливість цих супервізій.
Сергей Николаевич, профессионал своего дела! Спасибо за рекомендации, работу которая даёт результаты для меня!
Ситуація складн'ощі у відносинах с клієнтами розібрана досконало.Велика подяка супервізору.
Все було чудово! Дякую!
дуже сподобалася супервізія
корисно та пізнавально для профілактики професійного вигорання, налагодження комуннікації всередині колективу, також усвідомлення того що це не одноразова консультаця а планова супервізія як працівника уже само по собі надихає на подальшу роботу
Все чудово, дуже дякую!
розбір важких(складних) випадків з клієнтами, мотивація до навчання. Дякую!
Всё отлично)))я как всегда получила хорошие советы. Спасибо Сергею Николаевичу и Альянсу за ваш проект, благодарна вам от всей души!!!
Супер! Дуже вдячна! Супервізія то завжди як ковток свіжого повітря. Дуже заряджає і дуже допомагає.
Большая благодарность за проведенную работу все вопросы были решены и тема детально проработана.
Дякую Сергійовичу Миколайовичу, за допомогу, яка є дієвою!
Было много полезной информации. Благодарю.
Мені дуже подобається! Дякую!
Дякую за кваліфіковане консультування, зміни є, праця велика, але це над тими змінами яких я дуже бажаю!
Велика подяка супервізору Сєдих Сергію Миколаївичу все пройшло дуже добре .Супер.
Психолог мені підійшов. Ми змогли обговорити проблему й підібрати конструктивні варіанти її розв'язання. Як на перший сеанс, то досить продуктивно.
Супервізор дуже фахова людина, будемо працювати далі.
Дуже вдячна за поради щодо профілактики вигорання. Буду застосовувати в роботі .
Дякую за професійну допомогу якої я потребую! Я бачу покращення в собі та в наданні послуг, які стосуються мого направлення в роботі.
Огромная благодарность за ваш профессионализм,Сергей Николаевич. Я нашла ответы на свои вопросы. Правда,огромное вам спасибо!
Спасибо за Советы за задания которые помогают мне стать лучше и справиться со своим обязанностями!
Оказалось очень познавательно и полезно,огромная благодарность за внимательность и проффесионализм
Сердечно благодарю Сергея Николаевича за проведённую супервизию. Удалось совершенно под другим углом взглянуть на сложившуюся ситуацию...неожиданный поворот и взгляд.... Благодарю,вас,Сергей Николаевич,за ваш профессионализм.
Дуже вдячна Сергію Миколайовичу. Отримала відповіді на питання та змогла подивитися на ситуацію під іншим кутом.
После консультации появилось новое видение ситуации. Благодарна супервизору
Спасибо ,получил поддержку и помощь в принятии своих проблем
Благодарность супервизору за понимание ситуации и возможность найти варианты выхода
Нашла выход из трудной ситуации,посмотрела под другим углом на возникшие трудности. Спасибо,Сергей Николаевич,спасибо за подсказки и направление. Очень четко и понятно,все прояснилось.
Вдячність суперевізору за розуміння та можливість визначитись із варіантом рішення
Спасибо стало спокойнее
Благодарю за содержательную супервизию,за конкретные рекомендации,за ваш профессионализм и за вашу поддержку в это не простое время!
Супервізія пройшла на високому рівні. Супервізор надав повну інформацію щодо подолання страхів та стресового стану в період війни, надав поради щодо подолання критичного стану психики в період форсмажорних обставин, а також провів бесіду щодо вигорання в роботі соц. працівника, яким я роблю.
Хочу щиро подякувати Сергію Миколайовичу. Ніхто не думав і були інші плани на життя. А завтра...а завтра була війна... Вона увірвалася миттєво і ,життя змінилося в одну мить,змінився напрямок діяльності,змінилася тема супервізії і намагаємося миттєво перевзутися в повітрі.. 9 доба війни в Україні.. не вкладається в мізках,а реальність є реалність:повітряні тривоги,літаки,бомби,смерті ,біженців,зруйновані будівлі,сльози,страх,прокляття злість..... Пекло... Дякую вам,Сергію Миколайовичу за Підтримку,сьогодні я сказала своєму життю "Так"
Дякую за вашу професіоналізм,людяність надзвичайну підтримку в цих неймовірно складних військових умовах
Дякую за професіоналізм Сергію Миколайовичу, в такий час це дуже важливо.
Благодарность за помощь в сложной ситуации
Сьогодні розглянули особливості надання первинної кризової психологічної підтримки дорослим та дітям,які виїхали з місць бойових дій. І вам,Дякую за Підтримку, Сергію Миколайовичу
Очень помогло обсуждение с супервизором сложного вопроса
Дуже вдячний за супервізію, яка допомогла з'ясувати і вдосконалити певні аспекти консультування клієнтів під час воєнного стану.
В такий час дуже добре, що є можливість псизологічної допомоги! Справитись самій дуже тяжко, ще й коли ти сам допомагають людям!
Дякую вам за Підтримку,слушні рекомендації,сильні та потрібні слова у цей важкий час. Ми всі герої і кожен на своєму фронті. Слава Україні
Дізнався про базові вправи з контролю
Супервизору большая благодарность за возможность увидеть варианты в проблемной ситуации
Спасибо! Получила ответы на пару вопросов. Надеюсь на дальнейшую работу в том же ключе.
На разі психологічна допомога дуже важлива, як ніколи! Дякую за можливість отримувати цю допомогу та дякую за професіоналізм спеціалістів.
Дуже сподобалась консультація, вдалось вивільнити емоції....
Обговорили роботу з власними почуттями і емоціями при взаємодії з клієнтами у кризових ситуаціях
Отримала професійну підтримку,професійні поради,рекомендації,що дало мені змогу подивитися на ситуацію збоку ,оцінити свої власні ресурси, їх розподіл,та переглянути ступінь "вовлеченности"в процес,а також допомогло мені переглянути та переструктуризувати підходи в роботі. Дуже вам вдячна.
Слова вдячності суперевізору!!!!
Дякую за супервізія! Приємно чути професійні погляди та відповіді на мої питання!
Благодарна Сергею за его умение найти слова поддержки, и, в то же время, дать совет по решению вопроса. Хочется продолжать супервизии, тем более в такой тяжёлый период. Спасибо.
Розглянули основи таймменеджменту. Планування 2-3 справ на тиждень, сприйняття рутинних задач як гри, самомотивація, винагорода за успіх.
Зараз тяжко без допомоги психолога, а тим паче коли ти працюють з людьми, як я! Тому ця площадка та спеціалісти, а саме: Сергій Миколаєвич, є дуже важливою допомогою
Спасибо. Ваша профессиональная помощь и поддержка очень помогают. До следующих встреч.
Проаналізували успішність застосування різних інструментів таймменджменту та особливоссті консультування клієнтів в кризових ситуаціях
Дякую за емоційну підтримку,та рекомендації щодо методів профілактики стресу,дякую за підказки щодо напрацювання певних релаксаційних вправ,дякую,що нагадали про "дихання" та способи переключення своїх мізків(відволікання),фізичні вправи. Виявилося прості речі,а яка користь. Щиро вам дякую
Дякую за професіоналізм та дієві поради з якими ми краще справитись зі своїми питаннями.
Обговорили соціально-психологічні аспекти консультування клієнтів профілактики ВІЛ-інфекції
Дякую,Сергію Миколайовичу. Я усвідомили свої "слабкі" сторони,які призводять до накопичення та сприяють вигоранню,зрозуміла (особисто для себе)яку важливу роль відіграє гумор в профілактиці вигорання. Я відчула величезне полегшення та одночасно сили рухатися далі. Дякую вам.
Отримала відповіді на всі свої запитання, після сурервізіі почуваю себе гарно, заспокоїлася, відчуваю внутрішній комфорт.
Вдалося зрозуміти свої відчуття, що дуже цінно. Вдячність суперевізору
Розглянули окремі аспекти взаємодії з клієнтами програм профілакти ВІЛ-інфекції в умовах воєнного стану
Обговорили способи та методи профілактики вигорання під час війни. Дякую,вам. Набагато краще себе почуваю.
Дякую за дієві поради спеціаліста це зараз є дуже важливим для мене
Значно покращила навички консультування
Супервізія пройшла на високому рівні. Отримала необхідні навички щодо мотиваційного консультування клієнтів, в тому числі й для уразливих груп населення.
На супервізії розглянули питання організації часу і робочих завдань, взаємодії з клієнтами і працівниками медичних установ з урахуванням змін, виклаканих воєнним станом
Дякую вам за конструктивну, змістовну,направляючу і підтримуючу консультацію. Для мене було дуже важливо
Супервізія пройшла на високому рівні. Отримала усі відповіді на свої запитання до консультанта щодо психологічних методів в роботі з клієнтами.
Благодарна супервизору за то, что поделился очень полезным и необходимым опытом
Дякую за професіоналізм та таку можливість отримувати допомогу, яка так потрібна.
Розглянули питання планування роботи, почерговості справ, взаємодії з клієнтами та волонтерами, в якій кожна сторона може робити посильний внесок для досягнення спільного результату
Під час супервізії розібрали випадок. Дякую. Надалі зрозуміло куди і як рухатися в роботі з клієнтом.
Супервізор пояснив та конкретизував такі поняття як "стигма" та "дискримінація". Консультування пройшло на високому рівні, в формі діалогу. Получила повні відповіді на свої запитання.
Дуже надихаюча супервізія...Вдячність супервізору
Мала змістовну,конструктивну, і надихаючу супервізію. Для мене дуже важливо мати професійну підтримку,професійний погляд. Це допомагає мені відчути і побачити певні місця в роботі з людьми,особисті моменти,які потребують корегування,зміни напрямку та скерування в конструктивне русло. Щиро вам вдячна.
Звернулися до питань розподілу зобов'язань і завдань між волонтерами для більш активного залучення і підтримки. Розглянули техніку майндфулнесс у профілактиці емоційного вигорання
Дякую вам за Підтримку,пораду,та детальний розбір ситуації. Дякую,що нагадали базові рекомендації, щодо роботи в кризових ситуаціях. Це точно допоможе зберегти себе та бути око мною для інших. Взяла в свою скриньку🙂
Супервізор відповів на всі мої запитання щодо підтримки себе в гарному психологічному стані, щодо методів подолання стресів та психологічного дискомфорту не тільки під час роботи, а й в повсякденному житті.
БОЛЬШОЕ СПАСИБО. После супервизии все стало на свои места
Не перестану дякувати вам за вашу підтримку та ваш професіоналізм. Я завжди знаходжуся відповіді на свої запитання, я завжди відчуваю вашу підтримку і завжди почуваюся легко і впевнено після супервізії.
Стало полегшення психологічного стану, трішки, але не зовсім заспокоїлась. Тривога ще зосталася, тому ще є над чим працювати з супервізором.
Дуже гарний і об'єктивний погляд на ситуацію... ДЯКУЮ супервізору
Дуже важлива супервізійна консультації. Знайшла підтримку ,відповіді на питання. Бачу напрямок руху. Дякую!
Дякую. По іншому подивимося на ситуацію з клієнтом. Значно знизивися рівень моєї напруги та стресу,щодо випадку... Дякую,почуваюся добре
Дякую за Підтримку. Результаті супервізії вдалося дослідити більш ефективні способи роботи в цій ситуації та усвідомити власні емоційні реакції на клієнта
Завдяки супервізору вирішилася складна ситуація. Вдячна за варіанти виходу із ситуації
Дякую. Завдяки супервізії подивимося під іншим кутом на свій випадок. Знайшла шляхи вирішення,розумію куди рухатися надалі в роботі з клієнтом
Большое спасибо за потраченное время, уже заметны изменения и конечно надеюсь на плодотворное сотрудничество в дальнейшем
Очень ценные рекомендации. Спасибо супервизору!
Дякую!!!! Без допомоги спеціаліста я б не справилась так як маю емоційно затратну професію
Дякую за можливість дослідити проблемну ситуацію та знайти інші нові шляхи її розуміння. Дякую за погляд і бачення себе в цій ситуації. Це дає мені можливість підвищувати рівень своєї компетентності та краще допомагати людям.
Одна із найкращих консультацій з мотиваційний інтерв'ю!
Зараз тяжко взагалі, а працювати з людми так взагалі. Дякую за допомогу, мені зараз це допомагає, як в роботі так і особисто.
В результаті знизився рівень емоційної напруги,розширилося бачення ситуації. Дякую за можливості і підтримку
Дякую, Сергію Миколайовичу. Під час супервізії проаналізувала власні реакції на клієнта - новий рівень самопізнання....
Під час супервізії обговорили бачення ситуації, можливі та важливі варіанти розвитку та уникнення (профілактика - як збереження себе і свого ресурсу) складних ситуацій,що сприяє зниженню емоційної напруги, профілактиці емоційного вигорання та підвищенню ріаня компетенцвї у взаємодії з клієнтами
Можливість почути зворотній зв'язок до ситуації - дуже цінна річ. Дякую супервізору!!!
Дякую, Сергію Миколайовичу за підтримку і ваш професіоналізм Завдяки супервізії вдалося краще зрозуміти власні реакцяї на клієнта та дослідити більш ефективні способи роботи в моєму випадку.
Дякую за Підтримку, за професійну допомогу. Дуже ресурна супервізія. Дякую за рекомендації,обговорення, рекомендовану літературу
Кваліфікований супервізор! Дуже важливі слова підтримки. Кожне слово із розумінням справи.
Дякую за допомогу. Вдалося обговорити випадок та проаналізувати власні відчуття. Розширити уявлення про ситуацію та намітити шляхи подальшої роботи.
Під час супервізії розібрали ситуацію. Побасила шляхи виходу та шляхи і можливості подальшої роботи з цим клієнтом. Дякую!
Вдячність за розуміння, і можливість розділити стан....
Краще, ніж можна було розраховувати. ДЯКУЮ
Під час супервізії отримала підтримку з боку супервізора. Почуваюся добре, більш впевнена в обраному напрямку роботи з клієнтом.
Під час супервізії розглянули ситуацію та обговорили важливі моменти в роботі з випадком. Намітили шляхи та можливості виходу з складнлї ситуації... Дякую
Дуже вдячна за підтримку у важкій ситуації.
Розібрали випадок. Дякую за підтримку і ьасеня внших шляхів подолання цієї ситуації. Було досить неочікувано. Дякую за рекомендацвї з професійної літератури.
Дякую за допомогу і направлення. Дякую, що дали моєму розуму варіанти проведення подальшої роботи з клієнтом. Ця супервізія допомогла мені зрозуміти перспективу подальшого консультування.
Після консультації, є впевненість. За це варто, дякувати...
Дякую за розбір ситуації. Це дало можливість побачити мої власні реакції та проаналізуати їх. Дякую за рекомендації, буду застосовувати на практиці
Зараз дуже важкі часи, робота з людьми, які мають відношення до КГН тяжка та потребує перещагоущки. Наразі ми мажмо допомагати всім зто цього потребує і тому допомога від професіонала є доя мене зараз актуальною та важливою. Дякую за можливість отримувати таку допомогу.
Слова щирої подяки, кожного разу знаходяться потрібні слова!
Дякую,в такий важливий та непростий час спілкування з професіоналом дуже допомагає.
Як добре, що існують такі фахівці - як Сергій Миколайович. Можна завжди отримати інформацію, пораду, безоціночне ставлення, підтримку, розуміння.
Дякую за розбір мого випадку. Під час супервізії вдалося побачити різні варіанти проведення подальшої роботи з клієнтом, зрозуміла перспективу і напрям подальшої роботи
Сергій Миколайович, Ваші поради- більше, ніж допомога...
Дякую ,в складних життєвих обставинах я отримав підтримку і розуміння.
Дякую, Сергію Миколайовичу. Завдяки супервізіям вдосконалюються навички консультування, підвищується мій професійний рівень. Це дає можливість краще допомагати людям у вирішенні їх проблем.
Дякую ,це дуже велика підтримка в такі важкі часи
Щоразу, проходячи супервізію з вами, бачу інші можливості і підходи,вдосконалюю свої навички і зростаю професійно. Також Щиро Дякую за такі можливості команді, яка організувала і реалізує цей проект.
Дякую. Проходячи супервізію щоразу отримую підтримку і вдосконалюю навички консультування.
Дякую за професійнуу підтрмку. Під час супервізії краще зрозуміла емоційний стан та потреби певної категорії клієнтів, дослілідила більш ефективні способи роботи в складних ситуаціях.
Сергій Миколайович, Ваш досвід дуже потрібний. Ви знаходите в потрібний момент - потрібні слова!!! Це так важливо.