Кочергіна Ірина

Освіта

Вища медична, лікар вищої категорії, заслужений лікар України.

Професійний досвід

30-річний стаж роботи в сфері охорони здоров’я:

• Терапевт та завідуюча терапевтичним відділенням (10 років).

• Начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги населенню області Управління охорони здоров’я (5 років).

• Головний лікар обласного Центру профілактики та лікування хворих на СНІД (10 років).

• Регіональний координатор з покращення якості послуг для ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД в проекті «RESPOND» (4 роки).

• Регіональний супервізор проекту «Інноваційне співробітництво громадянського суспільства та системи охорони здоров’я для ефективного виявлення та лікування ВІЛ-інфекції в Україні»(на виконання складової частини проекту «HeаlthLink») – по теперішній час.

Професійне навчання

• Тренінги:

o Консультування та тестування на ВІЛ.

o Покращення якості послуг у сфері ВІЛ/СНІДу.

o Покращення континууму ВІЛ послуг.

o Консультування та тестування швидкими тестами на ВІЛ-інфекцію пацієнтів у лікувально-профілактичних закладах.

o Програма підготовки супервізорів проекту «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні» (HeаlthLink).

Відгуки супервізантів

Прекрасный опыт и интересное знакомство! Супервизор - профессионал своего дела, который любит свою работу и своих пациентов! Имеет огромный опыт работы с ВИЧ инфицированными и с удовольствием делиться им. Очень жду нашу следующую супервизию!
С супервизором были знакомы ранее, поэтому вопрос к кому из представленных супервизоров обратиться передо мной не стоял. Основной темой, которую разбирали сегодня было индексное тестирование МСМ. Главной проблемой для меня как специалиста был именно психологический аспект подхода к МСМ, который бы помог мотивировать последних на сдачу быстрых тестов на ВИЧ как индивидуально, так и со своими партнерами.
Уникальный опыт! Вы можете лично задать все интересующие вас вопросы по ВИЧ, оппортунистических инфекциях, АРТ, приверженности и т.д. у врача с 30 летними стажем, главного врача Областного СПИД-центра и получить исчерпывающие ответы. Профессионал своего дела, врач с большой буквы, интереснейший собеседник. Спасибо за каждую минуту супервизии !
Контакт налаходжений.Обговорений маршрут пацієнта .Надані рекомендації щодо оптимізації маршрута.
Тема раскрыта полностью. ДКТ по инициативе мед. работника. Переадресация и маршрут пациента при положительном результате тестирования.
В этот раз обсуждали алгоритмы коммуникации при ДКТ дискордантных пар и преконтактную профилактику. Получил ответы на все интересующие меня вопросы. Спасибо Ирине
Тема раскрыта полностью. Получены ответы на вопросы по преконтактной профилактики дискордантных пар и медах мотивации партнеров для прохождения тестирования. Договорились на проведение супервизии в январе 2020 года
Мотивація пар на тестування. Отримала відповіді на нагьні питання щодо роботи з партнерами, проаналізували маршрут пацієнта при ВІЛ позитивному статусі, домовились на наступну зустріч в січні 2020 року.
Спасибо, за профессионализм. Простоту, и качество продоставленной информации. Так же хочется отметить оперативность высланых почтой материалов.
Отримала інформацію по запиту Прихильність до лікування ЛЖВ.Повернулися до питання тестування партнерів 2 обстеженірезультат позитивний . Домовились на слідуючу зустрічь на кінець січня .
Замечательно пообщались, не заметил как прошел час. Получил ответы на все интересующие вопросы. Большое спасибо Ирине за РЕАЛЬНО полезную и нужную мне информацию
Получила на все вопросы полные ответы. Результатом удовлетворена. Особенно разбором случая из практики
Тема Стигма дискриминации по отношению к ЛЖВ раскрыта полностью. Разбирались ситуационные задачи из практики. Договорились поднимать эту тему при следующих встречах с обсуждением практических вопросов.
Отримала вичерпну інформацію по стигмі та дискримінації по відношенню до осіб з ЛЖВ .Особливо сподобався аналіз конкретного випадку з практики.
Продолжили тему стигмы и дискриминации. Обсудили практическое применение полученной ранее информации. Поработали над ошибками.
На всі питання отримала відповіді, дуже актуальним було питання взятя на Д-облік пацієнтів з позитивним результатом за двома позитивними швидкими тестами. Сподобався формат супервізії.
Супервизия прошла на одном дыхании. Понимали друг друга с полуслова. Хотя и осуждали сложную тему «Стигма и дискриминация», постановка на учет в течение 3 дней.
Сьогодня на супервізії обговорювали питання переадресації з первинного рівня пацієнтів з позитивним статусом і прийшли до висновку дипансерного нагляду та лікування даної категорії населення повинне наблюдатись на первинному рівні.
1. Обговорили: - ситуацію, яка склалася в ЦПМСД №5 зі швидкими тестами, 13.02.2020 не спрацювали два швидких теста (відсутня будь яка реакція); - маршрут пацієнта з прив"язкою до територіального кабінету Довіра та МОЦПДІП. 2. Розробили алгоритм дій для медпрацівників. Отримала інформацію на всі інтересуючі мене запитання.
Обсудили нормативно-правовую базу по проблеме привлечения партнеров МСМ к тестированию. Некоторые вопросы еще остались открытыми, поэтому решили продолжить обсуждение на следующей супервизии.
Понравилась. Получила ответы на все вопросы.
Понравилась беседа. Получила полезную информацию по выбранной тематике(решение проблем).
Обсудили маршрут пациента,ДКТ.
Повторно проговорили маршрут пациента, алгоритм переадресации положительных пациентов к врачу инфекционисту. На все вопросы получены исчерпывающие ответы.
На супервізії обговорили алгоритм перенаправлення пацієнта з ВІЛ статусом на вторинний рівень та складні пи тання в дообстеженні пацієнта.На всі питанння отримала змістовні відповіді.
Продолжили тему работы с парами, разобрали конкретные случаи из практики и обсудили до контактную профилактику. На все интересующие вопросы получил ответы.
Обговорили проектні індикатори, причини низького тестування та виявлення. Акцентували увагу на індексному тестиуванні, до якого повернемося в наступній супервізії.
На всі питання отримала грунтовні відповіді. Обмінювались думками.
Тема Стигма дискриминации по отношению к ЛЖВ со стороны медработников, в очередной раз раскрыта полностью. Разбирались ситуационные задачи из практики. На все вопросы получены полные ответы!
супервізія пройшла емоційно,враховуючи складну ситуацію з Віл інфекцією та з коронавірусом, але законодавчу базу по партнерам ЛЖВ обговорили, та на всі питання отьримала відповідь.
Отримана корисна інформація.
Обсудили переадресацию ВИЧ-позитивных пациентов к врачу-инфекционисту для своевременного взатия на учет и назначения АРТ.
Обговорили індикатори за ІІ проектний квартал та роботу по тестуванню на ВІЛ та гепатит С в карантинний період.
Большое спасибо Проекту «Онлайн супервизия Альянс» за проведение цикла супервизий высококвалифицированным специалистом Кочергиной И.В. Надеюсь, что я мои коллеги, участвующие в супервизиях, полученные знания будут воплощать в своей профессиональной деятельности. Хотелось бы, чтобы такие циклы с разнообразной тематикой (практика показывает, что их много) проводились регулярно. Отдельное спасибо профессионалу высокого уровня Кочергиной И.В. за общение «на одном дыхании» во время проведения супервизий. Специалисту который делится своими знаниями, опытом с другими!
Актуальным был вопрос получения и доставки АРТ ВИЧ-инфицированным пациентам соц работниками в условиях карантина.
Обговорили роботу Центру по взяттю на облік та лікуванню пацієнтів з ВІЛ інфекцією в умовах епідеміїї Covid 19.
Полезные знания о выгорании на работе с ВИЧ-инфицированными.
Обговорені: - виконання індикаторів за 1 квартал 2020; - про організацію роботи в новому ЛПУ; - та інші питання.
Обсудили важные вопросы
Відпрацьовано атуальну тему стигми і дискримінації в умовах карантину.
Дуже цікаво та повчально. Буду вподальшому проходити супервізії.
Разобрали случай из практики по стигме и дискриминации к ВИЧ-инфицированному пациенту во время карантина. Информация была своевременной и интересной.
Обсудили вопросы выгорания, насущные проблемы
Проговорили алгорит ДКТ в умовах карантину. Маршрути пацієнтів в умовах карантину. Обговорили ситуацію по міському тубдиспансеру, де на організованому процесі по тестуванні на ВІЛ БФ "Вихід", зайшла ГО "100% життя". І де за січень-березень 2020 року було виявлено 11 ВІЛ+ пацієнтів, які могли бути нашими.
В ходе супервизии обсуждали работу с ВИЧ-позитивными МСМ в условиях карантина. Прошу прощения, что отнял так много времени, но было очень интересно! Спасибо!
Ефективний спосіб підвищення кваліфікації. Важливо було отримати професійну підтримку у Ірини Василівни! Дякую!
Спасибо. Полезно, актульно.
Обсудили рекомендации для пациентов/клиентов ВИЧ+ и представителей групп наивысшего риска в случае проявления стигматизации/дискриминации по отношению к ним.
Про тестування швидкими тестами в ЗОЗ: - під час карантину з короновіруса; - з урахуванням температурного режиму. Обговорено результати тестування на ВІЛ та гепатит С за квітень 2020. Проаналізували результати роботи з тестування на ВІЛ та гепатит С лікувальних зпкладів, які залучені до проекту у квітні 2020.
Спасибо за помощь. Информация изложена доступно, грамотно, прфессионально.
Дякую! Чекаю з нетерпінням наступну супервізію.
Обговорили статистичні дані тестування на ВІЛ за квітень 2020 та здійснення супроводу в умовах карантину. Отримала відповіді на всі запитання, які мене цікавили.
В ходе супервизии обсудили онлайн сопровождение пациентов в условиях карантина. На все вопросы получила исчерпывающие ответы.
Супервізія пройшла на одному диханні. Дуже цікаво та повчально!
Супервизия состоялась. Большое спасибо.
В ходе супервизии обсуждали сопровождение пациентов во время карантина. Было безумно интересно. Не думал, что есть столько моментов, которых я не знал. Огромное спасибо Ирине!
Особливий простір професійної взаємодії, відмінний від звичайних ділових зустрічей. Відчувається підтримка професійного лікаря, а її поради та консультації збагачують досвід. Дякую! Чекаю на наступну супервізію!
Отримала відповіді на всі поставлені питання, а також обговорили стан та результати тестування на ВІЛ та гепатити в ЛПУ за травень 2020. Домовилися про організацію міні тренінгів (при потребі) з практичних навиків тестування на ВІЛ швидкими тестами, після проходження онлайн-супервізій.
Спасибо. Разобрали случаи из практики.
Обговорили нагальні питання,що стосуються " стигми" та дискримінації. Отримала кваліфіковану допомогу по питаннях, які мене турбували. Дякую! Чекаю наступну супервізію.
Супервизия завершена. Тема стигма и дискриминация ВИЧ-инфицированных во время пандемии раскрыта полностью. Сегодня она актуальна! Разбирались случаи из практики. Врача с большой буквы Кочергину И.В. и всех медработников поздравляю с наступающим праздником! Лучшее лекарство от всех болезней — это улыбка! Давайте с целью профилактики дарить ее друг другу!
Отримала відповіді на поставлені питання. Обговорили ситуацію, в ЖК№2 , виконання індикаторів в умовах короновіруса.
обговорили складний випадок з практики, цікаві, дякую начальні моменти
Разбирали особенно сложные случаи из практики. Опять вернулись к стигме и дискриминации, которая оказалась снова актуальной в условиях пандемии коронавируса. Как всегда очень интересная и полезная информация.
Дуже дякую. Супервізія інформативна. Чекаю з нетерпінням наступну.
Супервизия завершена. Обсудили вопросы выполнения индикаторов проекта. Наметили пути их усовершенствования
Супервизия для меня - это средство, инструмент, возможность поиска ответов на мои вопросы. Поиска таких ответов, которые не приходят ко мне в одиноких размышлениях и будничной суете. Это возможность получить видение ситуации со стороны, компетентный совет опытного специалиста.
Отримала відповіді на всі запитання. Обговорили показники виконання індикаторів за звітній квартал.
Отримала відповіді на всі питання.Супервізією задоволена.
Большое спасибо Ирине за актуальную информацию и реально работающие советы.
Очень информативная супервизия. Обсудили много вопросов по IT.
Дуже інформативна супервізія. Дякую!
Разобран алгоритм коммуникации и алгоритм индексного сопровождения пациентов в условиях эпидемии. На все вопросы получены ответы. Было интересно и познавательно.
Получила ответы на все вопросы, что повысит качество оказания помощи. Очень довольна.
Обговорили: - показники тестування в ЛПУ за липень 2020; - проблеми пов"язані з впровадженням в ЛПУ проектів з одинаковим напрямком; - звернення, заступника директора МОЦПДІП, до інших НУО, долучитися до онлайн супервізій, як дієвого механізму роботи з медичними працівниками. Отримала відповіді на всі поставлені запитання.
Супервізія пройшла дуже продуктивно. Дякую чудовому лікарю і чуйній людині, Ірині Василівні, за допомогу та підтримку.
Відмінно, дуже задоволена. Отримала вичерпну інформацію з питань інфекційного контролю.
Разобраны случаи из практики. Большое внимание уделено индексному тестированию. Алгоритму проведения тестирования 5 быстрыми тестами. Супервизия была интересной. Спасибо!
Проговорено алгоритм індексного тестування в ЛПУ, згідно вимог проекта HealthLink
Отримала консультацію по клінічному випадку, дообстеження, лікування. Дуже професійно. Дякую.
Обсуждали вопрос оказания медицинской помощи пациентам с двойной и тройной стигмой. Проработали основные сложности. Супервизией очень доволен! Спасибо!
Дуже продуктивна супервізія! Дякую, Ірино Василівно, за Ваш професіоналізм, за щире серце! Чекаю з нетерпінням наступну супервізію.
Отримала консультації з випадків ІТ. Задоволена супервізією.
Обсуждены результаты тестирования на ВИЧ и гепатит С за август 2020 в ЗОЗ, которые сотрудничают с проектом HealthLink. Получила ответы на все вопросы.
Супервізією задоволена, особливо з питань ведення пацієнтів із статусом в період епідемії covid-19.
Ірина Василівна - дуже приємний фахівець, спілкування з яким налаштовує на позитив. Сьогодні обговорили можливі труднощі в роботі з Індексними партнерами та тестування у дискордантних парах.
Супервізією задоволена. Обговорили всі питання, отримала вичерпну інформацію та відповіді.
Обговорено можливі трудноці в ведені нових пацієнтів. Можливості відслідковувати пацієнтів в МІС ВІЛ.
Дуже корисна супервізія
Обсудили индексное тестирование и переадресацию партнеров в условиях осложнения епидобстановки в области. На все вопросы получены ответы.
Розглянуто складні ситуації в роботі з індексними пацієнтами. Обговорено складнощі роботи в умовах епідемії.
Супервізія на вищому рівні. Обговорили багато питань, які турбували. Отримала конкретні поради.
Підтримка такого фахівця,як Ірина Василівна, котра в любу хвилину прийде на допомогу, завжди потрібна! Дякую!
Обсудили з супервізором важливість обстеження дискордантних пар та режим прийому доконтактної профілактики.
Обсуждали индексное тестирование. Большое спасибо за внимание ко всем моим вопросам.
Обговорили статистичні дані за липень-вересень 2020 та своє бачення щодо подальшої співпраці з ЛПУ. Проаналізували епідситуацію в Миколаївській області по ВІЛ-інфекції/СНІДу за 9 місяців 2020.
Обсудили тему «Стигматизация, дискриминация представителей сообществ, пациентов ВИЧ + и пациентов с COVID-19» в условиях эпидемии раскрыта полностью. Супервизия пролетела на одном дыхании. Разбирались практические вопросы, на которые получены полные ответы.
З супервізором було обговорено особливості роботи сайту та надання медичної допомоги ВІЛ+ пацієнтам в умовах епідемії COVID-19. Заходи безпеки для персоналу та пацієнтів.

Розклад супервізій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29
Супервізій: 1
30
Супервізій: 1
01 02 03
Супервізій: 1
04
05 06
Супервізій: 1
07
Супервізій: 1
08
Супервізій: 1
09 10 11
12 13
Супервізій: 1
14
Супервізій: 1
15
Супервізій: 1
16 17
Супервізій: 1
18
19 20
Супервізій: 1
21
Супервізій: 1
22
Супервізій: 1
23 24 25
26 27
Супервізій: 1
28
Супервізій: 1
29
Супервізій: 1
30
Супервізій: 1
31
Супервізій: 1
01
02 03 04 05
Супервізій: 1
06 07 08